Informator przedsiębiorcy
Menu

Import z Chin do Polski tabletów.

Import z Chin do Polski to przede wszystkim wszelka elektronika, a wśród niej także i tablety. Niestety, jak donoszą media, światowy rynek tabletów jest z kwartału na kwartał coraz mniejszy. Sprzedaje się coraz mniej tych urządzeń, nawet o 7 % w tym roku w porównaniu do poprzedniego. Oczywiście liderem nadal pozostaje Apple, jednak również w jego przypadku sprzedaż znacznie zmalała. Chętnych do kupowania tabletów jest coraz mniej. Co ciekawe niektóre firmy odnotowały nie tylko spadki, ale znalazły się wręcz na minusie. Dlaczego tak się dzieje? Widać na rynku wyraźną tendencję to produkowania smartfonów z coraz większymi wyświetlaczami. Są do tego bardziej poręczne, a można zrobić na nich wszystko to co na tabletach, a do tego można dzwonić, czego żaden tablet nie potrafi. Mamy zatem główną przyczynę spadku sprzedaży na rynku tabletów. Jednak i tablet ma pewne możliwości których nie można znaleźć w przypadku telefonów czy smartfonów.

import z chin do polski telefon

Tablet może być bowiem (i najczęściej jest) jednoekranowy, ale może mieć także dwa ekrany. Taki model otwiera się jak notebook, jednak w przeciwieństwie do niego po obu stronach ma ekrany dotykowe. Można je wykorzystywać dwojako. Bądź jako tradycyjny notebook, a więc na jednym ekranie jest dotykowa klawiatura, na drugiej wyświetla się to co robimy, lub – może na obu wyświetlać się ten sam obraz podzielony na połowę. Ciekawym rozwiązaniem jest także hybryda którą także import z Chin do Polski obejmuje. Dołączana jest bowiem rzeczywista klawiatura, choć od zwykłych notebooków różni się tym iż ma dotykowy ekran, z którego można w pełni korzystać. Często w tego typu modelach mamy do czynienia z obrotowym ekranem. Po zamknięciu i odwróceniu ekranu na zewnątrz mamy zwykły tablet, natomiast po jego otwarciu i odwróceniu ekranu do wewnątrz zyskamy mini laptop. Jest to bardzo przydatna opcja dla osób które dużo podróżują lub pracują poza biurem. Jak widać żaden smartfon nie może do końca zastąpić tabletu. Może zatem rynek tabletów ponownie się podźwignie.

Informacje

Znajdują się Państwo na stronie będącej źródłem informacji dla przedsiębiorców dotyczących wszelkiego rodzaju aukcji magazynowych, hurtowni etc.

Jest to także źródło dużej, wiedzy, która przyda się w Państwa firmie.