Informator przedsiębiorcy
Menu

Hurt odzieży damskiej – słynna Chanel 2.55.

Hurt odzieży damskiej to spory wybór wszelkiego rodzaju torebek. Jest to bowiem dodatek niezbędny dla każdej kobiety i wiele z nich ma ich przynajmniej kilka w swojej garderobie. Najsłynniejszą torebką wszechczasów jest torebka firmy chanel o numerze 2.55, która właśnie w tym roku świętuje swoje 60-te urodziny. Coco Chanel która zaprojektowała słynne cacko była jedną z najsłynniejszych projektantek. O jej życiu i pracy można przeczytać na stronie wikipedia.pl. Można tam przeczytać iż w firmie Chanel znajduje się wiele innych torebek, jednak model 2.55 jest absolutnym bestselerem od dziesiątków lat. Jej numer to po prostu miesiąc oraz rok kiedy została zaprojektowana. Do dziś stanowi inspirację dla wielu innych projektantów. Hurt odzieży damskiej oferuje także wiele jej podróbek o podobnym kształcie oraz wyglądzie. Musi być pikowana oraz zawieszona na specjalnym łańcuszku. Tak właśnie wyglądał oryginał i tak do dziś się prezentuje. Firma Chanel zaproponowała od tamtej pory wiele wariacji torebki 2.55, w przeróżnej kolorystyce oraz wykonanej z różnych materiałów. Podstawa jednak, czyli pikowanie i łańcuszek jest nadal obowiązkowe. Dlaczego akurat ta torebka jest produktem pożądanym przez mnóstwo kobiet na całym świecie?

torebka

Trudno powiedzieć gdzie tkwi jej fenomen. Narodził się z potrzeby posiadania praktycznej torebki pasującej do szybko zmieniającego się stylu życia w latach pięćdziesiątych. Po wojnie moda zmieniała się bardzo szybko dostosowując się do nowej roli kobiet na świecie. Model 2.55 mógł być noszony na ramieniu, dzięki czemu kobiety miały wolne ręce, a to mimo iż wydaje się błahostką było bardzo ważne w czasach rodzącego się dopiero feminizmu. Wcześniej kobiety nosiły torebki na ręce lub w ręce co w wielu czynnościach po prostu przeszkadzało. Zawieszenie jej na łańcuszku także było w tamtych czasach bardzo eksperymentalnym rozwiązaniem. Nic więc dziwnego iż do dziś hurt odzieży damskiej oferuje wiele podróbek torebki chanel przeznaczone dla tych kobiet których nie stać na oryginał. Jest to bowiem wyznacznik ponadczasowego stylu i nadal jest trendy.

Informacje

Znajdują się Państwo na stronie będącej źródłem informacji dla przedsiębiorców dotyczących wszelkiego rodzaju aukcji magazynowych, hurtowni etc.

Jest to także źródło dużej, wiedzy, która przyda się w Państwa firmie.